En evening under the mistletoe

23. prosince 2009 v 15:11 | Rodney-citrón |  FanFiction
Název: En evening under the mistletoe
Autor: Rodney-Citrón
Páry: Sam/Jack, Danny/Janet, Rodney,Jenny, Liz/John
Zařazení: děti
Délka: krátké
Časová osa: nezařazeno
Synopse: Společná oslava Vánoc a pár nových informací :-)
"Hej notak Cárterová! Čekáme jenom na vás!" Zavola Jack z auta, kde už seděla naskládaná skoro celá sg-1...až na Sam, která hledala klíče, aby mohla zamknout dům.
"Už jdu pane!" Zavolala, ale klíče stále neměla.
"Notak, John a Weirová už tam na nás určitě čekaj!" Podpořil Jacka Daniel.
"Hurá!" Zaradovala se Sam, když konečně našla klíče.
"Tak jdete už?" Stáre naléhal Jack.
"Ale notak pane...Že vy 'ste si zase s Sheppardem dal nějakej závod!" Šťouchla do Jacka Sam, když si sedla na sedadlo po jeho pravé ruce.
"No hurá!" Volal John s lahví piva v ruce a mával na přijíždějící auto. Jack zaparkoval a nejdřív vystoupil, otevřel Sam gantelmansky dveře a otevřel kufr. Daniel do něj naoko uraženě šťouchl
"A já si budu dveře držet sám?!"
Sam se potichu zasmála a šla si do kufru za Jackem pro věci.
"To je dobrý Sam, vezmu vám to..." Řekl Jack.
Sam se na něj jen tázavě podívala.
"No co je! 'Sou Vánoce, taky mi můžete jednou řikat Jacku!" Obhájil se a na znamení toho, že to myslí vážně jí podal ruku.
"Sam"
"Jack" Potikali si a pokračovali ve vyndavání zavazadel.
"Tak to je váš pokoj.." Pronesl s pýchou v hlase Jack. "Nejhezčí v domě...Liz a Teyla jsou hned vedle napravo chodbou. Když půjdete doleva, je tam Danny s Jonem a Teal'c s Rononem. McKay a Kellerová jsou dál doprava a já mám ložnici dole, kdyby jste se náhodou chtěla stavit..." Zavtipkoval a oči mu zazářili. "Freiserová přijede až zítra, takže to tu zatím máte jen pro sebe." Dodal ještě a šel za ostatními.
"Díky." Zavolala za ním a začala vybalovat.
"Oběd!" Ozval se Jackův hlas a všichni už měli stejně skoro vydaleno, tak se vydali dolů po dřevěných schodech.
"Hmm, hezky to voní..." Poznamenal John.
"Počkej až to ochutnáš..." Odvětil mu s úsměvem Jack.
"Podal bys mi prosim tu omáčku?" Zeptal se Rodney Jona s plnou pusou.
Ženy probíraly všechno možné a muži jak by smet...Sport, móda, práce....
"Měl bych to tu uklidit..." Podotkl Jack a sezbíral nádobí ze stolu.
"Pomůžu vám..." Nabídla se hned Sam.
"Jste host Cýrterová."
"A vy hostitel." Řekla jednoduše a vzala si od něj polovinu nádobí...
"Kdo is semnou postaví sněhuláka?" Zeptal se John a neodolatelně se zaculil.
"Já půjdu!" Ozvali se všichni jako jeden.
"Budu venku!" Tleskl John do dlaní a šel napřed .
Když za ním dorazil zbytek party, John už měl připravenou hromadu sněhových koulí a nikdo až na Teal'ca který snad 20krát uhnul nezůstal netrefený. Rozpoutala se sněhová válka. Každý pálil do každého. Sam se rozhlížela po všech okolo. Jediný koho neviděla byl Jack. V tom ji ale někdo zezadu popadla přehodil si ji přes rameno. "Jacku!" Zaječela a začala ho z legrace mlátit pěstmi do zad…Jack ale neváhal ani chvíli a běžel k hromadě sněhu. "Né!" Zakřičela Sam ale už bylo pozdě. Letěla dolů z Jackových zad, přímo do velké hromady. Nikdo jiný nezůstal pozadu a zachvíli už se sem hrnuli všichni muži, s partnerkami v různých pozicích. Jennyfer v Rodnyho náručí. Liz seděla Jonovi na ramenou a Daniel s Teal'cem se na sebe jen podívali a zasmáli se. Začali se prát a házet se navzájem do sněhu. Ale umíte si představit to navzájem, když je Teal'c dvakrát větší než Danny? xD
Prali se a váleli se ve sněhu, dokut nebyli úplně všichni promočení a promrzlí na kost.
"Nepůjdeme už..?" Zeptal se Danny na to, co měli všichni ostatní na jazyku.
"Jo." Přikývli všichni a vrátili se do vyhřátého srubu, kde v krbu praskal oheň.
Po večeři se všichni sešli u krbu a znovu si povídali. Liz si sedla na pohovku mezi Jona a Dannyho, Jennyfer znemožnila Rodnymu pohyb tím, že mu zasedla klín a největší křeslo zabral pán domu.
Všichni sek sobě spokojeně tulili a poslouchali navzájem své history z dětství. Když už ale jejich zívání začalo být nesnesitelné, všichni si dali dobrou noc a rozešli se do svých pokojů.

Daniel zívl a protáhl se. Přemýšlel co ho vzbudilo, když se 'to' ozvalo znovu. Domovní zvonek. Rozsvítilo se mu. "Janet!" Řekl a luskl prsty. Jen v tričku a boxérkách se rozběhl ke dveřím. Když je otevřel, první co uviděl byl kufr a Janet si všiml až potom.
"Ukaž vezmu ti to…" Nabídl se a kdyžpoložil zavazadla, přtiskl Janet ke zdi. "Ani nevíš jak jsi mi tu chyběla…" Řekl a políbil ji na čelo.
"Nezapomeń, že tady o tom ještě nevědí!" Poznamenala Janet, krátce ho políbila a a vymanila se z prostoru mezi ním a zdí. Jen se pousmál, zamhouřil očima, protože neměl brýle a vyrazil za Janet do kuchyně a potom jí ukázat, kde má pokoj.
"Kde máš vůbec Cass?" Zeptal se po chvíli Daniel, když mu tu začínaly chybět její narážky.
"Chtěli to ještě oslavit s Bryanem, prý dorazí během dne…"
"Tak povídej, jak jste se tu měli?" Zeptala se Janet a sedla si vedle Dannyho na pohovku. "Všichni se včera házeli do sněhu a já se pral s Teal'cem..Chybělas mi." Řekl a políbil ji. "Ty mě taky. Víš, že bez tvojí snídaně do postele už nemůžu žít?"
"Vážně?"
"Rozmazlil sis mě|!" Šťouchla do něj a znovu se políbili. Chvíli se jen tak dotýkali jeden druhého, když se nahoře ozvaly kroky. Odtrhli se od sebe a dělali, že si povídají.
"Dorbé ráno!" Zívl John.
"Dobré!" Řekli Daniel a Janet, sedící na pohovce.
"Doktorko! Vítejte, čím víc lidí tím líp…" Usmál se na ni John a šel si do kuchyně udělat kafe. Janet se za ním ohlédla. A když se podívala na Daniela, měl kyselý výraz.
"Ale! Snad nežárlíš!" Šťouchla do něj a políbila ho na tvář. ¨
"Ne, to víš,že ne…Měl bych?" Provokoval.
"No..neni nejhorší…" Oplácela mu to Janet s pobaveným výrazem.
"Ježiši kriste…" Řekl Daniel a chtěl se zvednout, ale zastavila ho něčí ruka na jeho rameni.
"Ale tebe bych za nikoho nevyměnila…" Usmála se na něj Janet a Daniel ji pohladil po tváři. Hned potom se přidal k Jonovi v kuchyni. Udělal kávu do velké konvice, aby bylo pro všechny, až se vzbudí.
Za chvíli už se dům-hlavně obývák a kuchyň začaly plnit lidmi.
"Dobré ráno!" Ozývalo se každou chvíli.
Venku se opět uskutečnila sněhová bitva, kterou ale tentokrát rozpoutal Daniel. Chtěl si za každou cenu vynahradit včerejšek.
"Danny ne!" Křičela Janet za letu do hroudy sněhu. Čas utíkal a za chvíli už byla zase všem zima. Po dvojicích odcházeli do srubu, až zbyli jen Liz a John.
"Neprojdem se?" Navrhl John.
"Proč ne…" Kývla Elizabeht a vyrazili zasněženou cestou do lesa.
"Promiň ten včerejšek…" Protrhla po chvíli ticho Liz…
"Proč?" Nechápal John.
"No, buď se mi to zdálo, nebo jsi mě nesl do postele." Pousmála se.
"Tak to se ti nezdálo…Nemáš se za co omlouvat…Klidně bych to udělal znova. Ale možná by bylo lepší, kdybys u toho nespala." Uculil se a v ten moment se stal neodolatelným.
"Co děláš dnes večer?" Zeptala se Liz a aniž by čekala na odpověď, políbila Jonan a rty. Ještě párkrát se políbili, ale tlusté péřové bundy jim trošku omezovaly pohyb, takže se vydali zpět do srubu.
Byl tu ten večer, kvůli kterému tu vlastně všichni byli.
"Lidi, co kdybysme si dali dárky teď? Aspoň bysme nemuseli ráno vstávat." Uculil se Jack.
"Kecá, do rána by to nevydržel." Zašeptal Daniel tak hlasitě, že to slišel každý. Takže to splnilo účel. Smích, který se ještě velkou část večera rozléhal po srubu pomalu utichal. Všichni si předaly dárky a Jack se zazubil na Daniela.
"Hej Danieli, nechcete nám tady s doktorkou něco říct?"
"Co jako?" Dělal Daniel blbýho.
"Nedělej, že nvíš." Zapojil se John.
"To je to tak vidět?????" Zeptal se po dlouhé době ticha.
"Děsně. A hlavně to otlapkávání dneska ráno se nedalo přehlídnout." Rýpla si Jennyfer.
"Jaký?" Vyhrkl Daniel.
"Danieli, myslíš, že vstáváme v deset? Já byl už dávno vzhůru." Zasmál se Rodney. Poraženecký výraz na Dannyho tváři se změnil v úsměv.
"Závidíš?" Uculil se a vzal majetnicky Janet kolem ramen. Rodney si jen odfrkl a natáhl ruku k Jennyfer, která si mu sedla na klín. Ostatní nezůstali pozadu. John popadl nic netušící Liz a posadil si ji na klín. Ta mu obtočila ruce kolem krku a políbila ho do vlasů. Když si ostatní všimli Jona a Liz, jen se na ně tázavě podívali, ale pak nad tím radši mávli rukou. Už toho dneska bylo vážně dost…Všude okolo dýchala vánoční atmosféra a Jack se zvedl, aby pustil nějakou hudbu. Všichni se hned zvedli a z obývacího pokoje si udělali mini-taneční parket. Po chvíli si vzal Sam Jack stranou. Objal ji kolem pasu.
"Pane?" Zeptala se nejdřív nechápavě Sam, ale když ucítila jeho vůni, ztratila sílu se bránit. Jack se podíval směrem vzhůru a Sam ho napodobila. Nad svou hlavou uviděla jmelí a než se stačila vzpamatovat, Jackův obličej byl od ní jen pár centimetrů.

"Miluju tě…" Zašeptal a Sam se pohla proti němu aby spojila jejich rty.
"Vydrž chvilku!" Odtrhl se po chvíli Jack…Vzal mikrofon od svého karaoke a promluvil:

"Hej lidi! Zmlkněte!" Všichni rázem zmlkli.
"Je nás tady spousta a z té spousty jsou tu čtyři páry…Navrhuju rozdělit si pokoje, těch je tu šest, takže se nikdo neztratí a nikdo nebude muset spát ve vaně." Ozval se msích a Jack pokračoval. "Takže se domluvte…A moc nezlobte děti, ať ráno vstanete." Výhružně na ně ukázal ukazováčkem. Potom položil karaoke zoět na původní místo a vrátil sek Sam. Přitiskl ji ke zdi a začal ji vášnivě líbat. Potom jí vzal za ruku a odvedl do svého pokoje…Za dveřmi ji vzal do náruče a položil na postel.
"Miluju tě…" Řekla Sam potichu stejným tońem, jako předtím Jack. Z obývacího pokoje se ozývala hudba.
Sam začala Jackovi svlékat tričko…
Last Christmas, I gave you my heart
But the very next day, You gave it away
Hladila ho po zádech a on ji jemně kousal do ucha a líbal ji na krku…
This year, to save me from tears
I'll give it to someone special
Sam si rozpustila vlasy a nechala Jackova ústa klouzat po svém krku...

Mezitím už dole zbyli opět jen Liz a John. Dívali se na film a jedli poslední zbytky popcorn.
Chcíli bylo ticho a pak se směrem od Jonova ramene začalo ozývat pravidelné oddechování. John vzal Liz do náruče a potichu ji odnesl nahoru do schodů. Uložil ji do postele a přikryl ji. Chvíli bojoval s touhou políbit jí. Měla nevinný, skoro až dětský výraz, když spala. Takhle ji ještě nikdy neviděl….Otočil se k odchodu, ale zastavila ho její ruka. "Nechoď…" Zašeptala. John jen jedním pohybem zavřel dveře a nechal se stáhnou do měkkých přikrývek..
Last Christmas, I gave you my heart
But the very next day, You gave it away
This year, to save me from tears
I'll give it to someone special

Daniel ležel na zádech a díval se do stropu. Prsty projížděl vlasy své partnerky a přemýšlel.
"Kde je Cass? Neměla přijet?"
"Volala, že se sem nemůže dostat, všude jsou závěje…" Vysvětlila Janet.
"Tak to máme spoustu času, nemyslíš?" Ucuilil se Danny neodolatelně a uchopil její tvář do svých dlaní. Začal ji zasypávat polibky a po chvíli zmizeli v hoře prostěradel a přikrývek………………..

Once bitten and twice shy
I keep my distance but you still catch my eye
Tell me baby do you recognise me?
Well it's been a year, it doesn't surprise me

(Happy Christmas!) I wrapped it up and sent it
With a note saying "I Love You" I meant it
Now I know what a fool I've been
But if you kissed me now I know you'd fool me again

A crowded room, friends with tired eyes
I'm hiding from you and your soul of ice
My God I thought you were someone to rely on
Me? I guess I was a shoulder to cry on
A face on a lover with a fire in his heart
A man undercover but you tore me apart
Oooh Oooh
Now I've found a real love you'll never fool me again

A face on a lover with a fire in his heart
(Gave you my heart)
A man undercover but you tore me apart
Next year
I'll give it to someone, I'll give it to someone special
special
someone
someone
I'll give it to someone, I'll give it to someone special
who'll give me something in return
I'll give it to someone
hold my heart and watch it burn
I'll give it to someone, I'll give it to someone special
I've got you here to stay
I can love you for a day
I thought you were someone special
gave you my heart
I'll give it to someone, I'll give it to someone
last christmas I gave you my heart
you gave it away
I'll give it to someone, I'll give it to someoneTHE END!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik!

Klik 100% (135)

Komentáře

1 Bvouk Bvouk | Web | 23. prosince 2009 v 15:54 | Reagovat

Bvouku ani nevíš jakou radost si mi udělala :-D já sem ohromená takový záchvaty co sem při tom čtení dostávala ani nevim proč  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D prostě užasný mocka skvělý Dík však víš za co :-D :-D ale mohlo tam bejt jejich scének trochu  víc :-D :-D  no nic ale i tak prostě super :-D

2 veve - SB veve - SB | Web | 23. prosince 2009 v 16:40 | Reagovat

to je užasnee:)dokonale krasnee super:)!ja se taky dost nasmála:D nadhernee to se to mooc povedlo:)

3 Pája-SB Pája-SB | Web | 23. prosince 2009 v 17:46 | Reagovat

to je bomba =*=*=* úžasný..

4 Jasmína Jasmína | Web | 24. prosince 2009 v 10:57 | Reagovat

nádhera!!!

5 Rodney-Citrón Rodney-Citrón | Web | 26. prosince 2009 v 22:10 | Reagovat

Tyjo lidi, teď si to tak pos sobě čtu a napadlo mě, že by Liz a Jona mohlo honitnějaki divoký prase. "A když to vydržíš, tak uvidíš zlatý prasátko!" "Ne ne, já nemusim, já už ho vidim!!!" :D si to umim úplně představit :D pozdě no... :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama